KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4188245
nr 418 8245
på papper, Georg Pauli, Kvinnor vid bad, sign A Tergo, 48x60 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 22 maj 2006
1.200 kr
1.600 kr
1.400 kr
ledande budet*